آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۷۸۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ساعت ۱۱:۴۵
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:

برگزاری جشن عید غدیر باید باشکوه‌تر از سال گذشته باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اهمیت عید غدیر، گفت: مدیران و مردم برای برگزاری جشن باشکوه عید غدیر از اکنون اقدام و برنامه ریزی کنند.
برگزاری جشن عید غدیر باید باشکوه‌تر از سال گذشته باشد,خراسان شمالی+بجنورد+حجت الاسلام نوری+نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی+جشن عید غدیر

به گزارش بجنا، حجت الاسلام رضا نوری در ستاد گرامیداشت هفته امامت و ولایت که در دفتر امام جمعه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: نشر سخنان و تبیین سیره زندگانی اهل بیت (ع) در جامعه وظیفه همه علما و دلسوزان دینی است تا جامعه با روش زندگی این شخصیت‌های الهی آشنا شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: وقتی آموزه‌های دینی در جامعه گسترش پیدا کند مردم نیز از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی در امان خواهند بود.

وی افزود: بی تردید تبیین و بازخوانی سبک زندگی ائمه اطهار (ع) موجب ارتقای سطح اخلاق جوانان در جهت دستیابی به خانواده‌ای سالم می‌شود.

حجت الاسلام نوری با تاکید بر برگزاری باشکوه آئین‌های مربوط به عید غدیر، گفت: گرچه بنیاد غدیر مسئول هماهنگ کننده برگزاری مراسم این عید است اما باید تمامی دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های عید غدیر پای کار باشند.

امام جمعه بجنورد تصریح کرد: عید غدیر هم باید همانند فرهنگ عاشورا پر رنگ برگزار شود لذا از اکنون مردم و مدیران با پررنگ کردن برنامه‌های غدیر در ایام دهه امامت و ولایت، غبار مظلومیت از چهره غدیر بزدایند.

وی در انتها گفت: همچنین دستگاه‌های اطلاع رسانی نیز از تمام ظرفیت خود باید برای تبلیغ بیشتر برنامه‌های عید غدیر استفاده کنند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا