آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۶۵۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ساعت ۱۲:۱۴
نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی:

مجلس تمام‌قد از سپاه دفاع می‌کند/ خیال خام اتحادیه اروپا برای شکستن  اقتدار سپاه

نماینده مردم بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس تمام‌قد در کنار سپاه ایستاده است، گفت: در صورت تروریستی خواندن سپاه توسط اتحادیه اروپا، مجلس طرح‌های مقابله‌به‌مثل را اجرا می‌کند.
مجلس تمام‌قد از سپاه دفاع می‌کند/ خیال خام اتحادیه اروپا برای شکستن  اقتدار سپاه,

سید محمد پاکمهر، نماینده مردم بجنورد، گرمه وجاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصر اترک در باره تروریستی اعلام‌کردن سپاه توسط اتحادیه اروپا اظهار کرد: امام راحل فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، یعنی با هوشمندی بسیار بالا و با ژرف‌اندیشی جمله بسیار زیبایی در مورد ارتباط قوی بین حفظ نظام و نهاد برآمده از متن جامعه که همان بسیج یا سپاه است را رسانده است.

پاک‌مهر افزود: دشمنان نظام در همه میادین در مقابل بسیج و سپاه کم آورند، هشت سال دفاع مقدس، جنگ‌های نیابتی داعش در سوریه و عراق، جنگ در یمن، غزه و لبنان و فلسطین دشمن در مقابل یک نهاد نظامی مقتدر با آرمان‌های مشخص کم می‌آورد نهایتاً سکوت نمی‌کند و ذلت را هم نمی‌پذیرد؛ بنابراین برای فرار از این وضعیت دست به اقداماتی از جمله تحریم سپاه یا تروریستی اعلام‌کردن سپاه می‌زند.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی یک سپاهی بود، اقتدارش به جایی می‌رسد که تمام مزدوران عرب منطقه و استکبار نسبت به این قهرمان ملی کشور ما واکنش نشان می‌دهند و خیانت خود را با شهادت ایشان انجام می‌دهند.

وی با تأکید بر اینکه سپاه و بسیج چیزی جز ملت و آحاد جامعه نیست، گفت:  حمایت مردم و نظام از سپاه کاملاً مشخص است؛ چون سپاه از مردم و نظام جدا نیست، بنابراین آن‌ها وقتی سپاه را تحریم می‌کنند یا تروریستی اعلام می‌کنند به معنای این است که با مردم جمهوری اسلامی ایران دشمنی می‌کنند و یعنی اینکه ملت ایران را ملت تروریست تلقی می‌کنند.

این نماینده مجلس اظهارکرد: ملت و نظام ما هیچ‌گاه در برابر اقدامات این‌چنینی کوتاه نمی‌آیند که یک کشوری بخواهد یک نهاد نظامی قانونی کشور را تروریستی اعلام کند.

پاک‌مهر تأکید کرد: اگر چنین اتفاقی بیفتد ما هم طرحی را در مقابله با اقدام اتحادیه اروپا اجرا خواهیم کرد و مستشاران و نهادهای نظامی آنان را تروریستی اعلام خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: اگر قرار باشد آسیبی به نیروهای نظامی ما برسد قطعاً به نیروهای آنان نیز آسیب خواهد رسید، مگر می‌شود یک نهاد نظامی کشور را تروریستی اعلام کنیم این اقدام کاملاً اشتباه است.

نماینده مردم بجنورد، گرمه وجاجرم، راز و جرگلان و مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل اینکه بین اتحادیه اروپا هم تفرق آرا وجود دارد و نتوانستند به اتحاد برسند،  برای فرار از این پیشنهاد خودشان اعلام کردند باید در یک دادگاه حقوق بشر و دستگاه قضایی یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ابتدا تروریستی بودن سپاه اعلام شود و سپس در دستور کار بیاورند.

وی تأکید کرد: ملت ایران، نظام و حکومت در مقابل بهانه‌جویی‌های دشمنان هیچ‌وقت کوتاه نمی‌آید.

پاک‌مهر خاطرنشان کرد: استکبار به دلیل اینکه سپاه روزبه‌روز به اقتدار خود می‌افزاید با طرح‌های این‌چنینی می‌خواهد از ابهت و اقتدار سپاه کم کنند و وجهه‌ای که سردار سلیمانی و نیروی قدس در جبهه مقاومت ایجاد کرده بود را بشکنند که هیچگاه به این هدف خود نخواهند رسید.

انتهای پیام/ صدیقی

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا