آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۶۱۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ساعت ۱۲:۴۷
معاون اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت:

اهدا بسته‌های نوشت افزار به خانواده‌های محروم خراسان‌شمالی/ دانش‌آموزان مستعد بورسیه می‌شوند

معاون اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: در راستای کمک به کاهش آسیب اجتماعی و ارتقا سطح سلامت اجتماعی، این معاونت اقدام به کمک های موردی به فرزندان و خانواده های معتادین بهبود یافته از اعتیاد می‌کند.
اهدا بسته‌های نوشت افزار به خانواده‌های محروم خراسان‌شمالی/ دانش‌آموزان مستعد بورسیه می‌شوند,خراسان شمالی+بجنورد+سپاه+بورسیه+نوشت افزار

به گزارش عصراترک به نقل از فارس، هادی حسن دوست، معاون اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام خراسان شمالی اظهار کرد: در ایام مختلف سال و در راستای کمک به کاهش آسیب اجتماعی و ارتقا سطح سلامت اجتماعی، معاونت اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام خراسان شمالی اقدام به کمک های موردی به فرزندان و خانواده های معتادین بهبود یافته از اعتیاد می‌کند.

وی گفت: در این راستا اعطای بسته معیشتی، بسته های نوشت افزار، کمک های درمانی و بهداشتی و.. در دستور کار قرار گرفته است.

معاون اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام خراسان شمالی افزود: در ابتدای سال تحصیلی جدید، این معاونت ۵۵ بسته نوشت افزار و بسته های معیشتی به دانش آموزان و خانواده های معتادین متجاهر بهبود یافته از اعتیاد اهدا کرده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی هر بسته حدودا ۵ میلیون ریال است که مجموعا حدود ۳۰۰ میلیون ریال در این طرح به خانواده ها کمک شده است.

معاون اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه علیه السلام خراسان شمالی بیان داشت: در طرح محلات کرامت نیز دانش آموزان مستعد و توانمد شناسایی و توسط این معاونت بورسیه می شوند.

وی تصریح کرد: در سال گذشته با شناسایی که انجام شد، ۶ نفر از این دانش آموزان بورسیه شده و تمام هزینه های طول تحصیلشان پرداخت شد.

حسن دوست گفت: کمک به کاهش مساله اعتیاد یکی از اهدافی است که در معاونت اجتماعی سپاه و بسیج دنبال می‌شود و در این مسیر با دو رویکرد پیشگیری و کمک به حل مساله با مشارکت مردم تعریف برنامه شده است.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا