آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۹۴۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ساعت ۲۱:۲۱
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت:

مسئولین در برابر جهاد تبیین و آگاه سازی آن برای مردم وظیفه دارند

سردار اسماعیل فرجی با بیان اینکه مسئولین در برابر جهاد تبیین و آگاه سازی آن برای مردم وظیفه دارند، عنوان کرد: مسئولین باید به مردم آگاهی و بصیرت بدهند تا دچار اشتباه و سوءبرداشت نشوند.
مسئولین در برابر جهاد تبیین و آگاه سازی آن برای مردم وظیفه دارند,خراسان شمالی+بجنورد+سپاه_کمک مومنانه+اسماعیل فرجی+مجید الهی راد+کمیته امداد

به گزارش عصراترک از بجنورد، سردار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی در حاشیه رزمایش کمک مومنانه که به به یاد علمدار شهدای خراسان شمالی "شهید رجبعلی محمدزاده" برگزار شد، اظهار داشت: امروز دشمنان ما با تغییر جغرافیا و ماهیت جنگ از دفاعی و نظامی به اجتماعی به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی می باشند.

 

وی افزود زمانی جغرافیای جنگ برای رزمندگان در کرخه و کارون بوده اما امروز دشمنان نظام در جغرافیای مختلفی وارد عمل می شود و از هر حادثه ای به دنبال موج سواری می باشد تا میان مردم و مسئولین فاصله بیاندازند.

 

فرمانده سپاه خراسان شمالی گفت: نظام سلطه ابتر و پایان پذیر است اما نظام جمهوری اسلامی به علت اینکه متصل به نظام الهی می باشد از تمامی فتنه های دشمنان عبور کرده است.

 

سردار فرجی با بیان اینکه مسئولین در برابر جهاد تبیین و آگاه سازی آن برای مردم وظیفه دارند، عنوان کرد: مسئولین باید به مردم آگاهی و بصیرت بدهند تا دچار اشتباه و سوءبرداشت نشوند.

 

وی با بیان اینکه مشکلات و کمبودهای حال حاظر به علت ضعف عملکرد دولت های قبل می باشد، بیان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی خود را در مشکلات مردم سهیم می دانند و سعی در برطرف کردن آن دارند. 

 

سپاه در تمام حوزه های محرومیت زدایی در کنار کمیته امداد است

 

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان داشت: در تمام حوزه های محرومیت زدایی سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در کنار مجموعه کمیته امداد حضور داشته است.

 

وی با بیان اینکه امسال در برگزاری مراسم شور عاطفه ها مردم همکاری خوبی را داشتند، عنوان کرد: با همکاری مجموعه بسیج ادارات و اقشار 3هزار بسته تحصیلی تهیه و بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

 

مجید الهی راد گفت": خیران استان برای تهیه نوشت افزار 3هزار  دانش آموز یتیم با مجموعه کمیته امداد همکاری داشتند.

 

وی با بیان اینکه مرکز نیکوکاری شهدای دانش آموز با همکاری آموزش و پرورش در استان تاسیس شده است، عنوان کرد:  تمامی اطلاعات 13هزار و 500 دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در این مرکز نیکوکاری ثبت شده است.

 

انتهای پیام/ عبدالله یزدانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا