آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۵۹۲۲۸
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ساعت ۱۲:۵۳
رئیس دانشگاه کوثر بجنورد:

شهرداری مسئول ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه کوثر بجنورد است

محبوبه معین مقدس با اشاره به انتقال فضای آموزشی دانشگاه کوثر به تخته ارکان، گفت: طبق مصوبه کمیسیون دانشجویی، شهرداری بجنورد مکلف به تامین اتوبوس برای ایاب و ذهاب دانشجویان است.
شهرداری مسئول ایاب و ذهاب دانشجویان دانشگاه کوثر بجنورد است,خراسان شمالی+بجنورد+دانشگاه کوثر+محبوبه معین

به گزارش عصراترک، به نقل از مهر، محبوبه معین مقدس صبح رئیس دانشگاه کوثر بجنورد یک شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: مجوز ۲ رشته علوم قرآنی و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد مصوب شده است.

 

رئیس دانشگاه کوثر بجنورد با اشاره به افتتاح مرکز نوآوری بانوان در سال گذشته، ادامه داد: حمایت از نوآوری‌های بانوان هدف این مرکز است.

 

وی افزود: مراحل ثبت ۸ هسته فناور در دانشگاه کوثر در حال انجام است.

 

معین مقدس با اشاره به اخذ مجوز مرکز رشد دانشگاه، گفت: برای تجهیز آن ۱۰۰ میلیون تومان بودجه دریافت کردیم.

 

رئیس دانشگاه کوثر بجنورد از افزایش ۴۵ درصدی بودجه سال ۱۴۰۱ دانشگاه در سال جدید خبر داد و گفت: علاوه بر این با پیگیری‌های مختلف ۶.۵ میلیارد تومان به دانشگاه ابلاغ شد.

 

وی از اختصاص ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه ۱۹ مهر دانشگاه کوثر از محل سفر رئیس جمهور خبر داد و افزود: بخشی از این پروژه تا مهر ماه به بهره برداری خواهد رسید.

 

معین مقدس بیان داشت: یک ساختمان نیم کاره با ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی به دانشگاه واگذار شده است که از محل سفر برای تبدیل آن به یک خوابگاه ۱۵۰ نفره، ۱۰ میلیارد تومان اعتبار جذب شد.

 

رئیس دانشگاه کوثر بجنورد از اخذ مجوز جذب ۱۱ عضو هیأت علمی نیز خبر داد و تصریح کرد: برای رسیدن به حداقل شاخص‌های وزارت علوم نیازمند جذب ۳۰ عضو هیأت علمی هستیم.

 

وی افزود: برای سال جدید با چند خوابگاه خودگردان با ظرفیت ۹۰۰ دانشجو به توافق رسیدیم.

 

معین در انتها گفت: شهرداری متولی اصلی ایاب و ذهاب دانشجویان به محل فعلی دانشگاه واقع در تخته ارکان است و در این راستا تخصیص ۱۵ اتوبوس به دانشگاه‌های تخته ارکان در کمیسیون دانشجویی مصوب شده است.

 

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا