آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۶۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ساعت ۲۰:۱۷
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت:

بسیجی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، در اجتماع بسیجیان بجنورد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: در تعبیرات اینطور مطرح شده که بسیجی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ بسیج دامنه وسیعی را دارد و می تواند یک دانشجو، دانش آموز، کشاورز، صنعتگر و بازاری باشد. 
بسیجی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است,خراسان شمالی+بجنورد+رضا نوری+نماینده ولی فقیه+بسیج

به گزارش پایگاه خبری بجنا، صبح امروز حجت الاسلام رضا نوری نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، در اجتماع بسیجیان بجنورد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: در تعبیرات اینطور مطرح شده که بسیجی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ بسیج دامنه وسیعی را دارد و می تواند یک دانشجو، دانش آموز، کشاورز، صنعتگر و بازاری باشد. 

وی افزود: انقلاب اسلامی پنج دستاورد مهم دارد؛ یکی از دستاوردهای انقلاب احیای دین است؛ بسیجی در مقابل توهین به دین و مقدسات خود می ایستد.

حجت الاسلام نوری با بیان آنکه دستاورد دوم انقلاب ولایت هست، گفت: بسیجی کسی است که مدافع انقلاب است. هر جا ببیند رهبر انقلاب دستوری میدهد در همان جا حاضر می شود. در 8سال دفاع مقدس نیز بسیجیان به حرف حضرت امام(ره) گوش داده و در مقابل دنیا ایستادند.

وی افزود: در فتنه 88 نیز بسیجیان برای حمایت از ولایت در صحنه حاضر شدند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره بر استقلال به عنوان دستاورد سوم انقلاب گفت: نظام جمهوری اسلامی مسستقل بوده و هیچ گونه وابستگی به شرق و غرب جهان ندارد. بسیجی نیز در مقابل هر شخصی که بخواهد کشور را وابسته به بیگانگان نماید می ایستد.

این مقام مسئول گفت: یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب توجه به نیازمندان و محرومین می باشد؛ بسیجی نیز در صحنه حمایت از نیازمندان و حرکت های جهادی حضور دارد.

وی در انتها گفت: پنجمین دستاورد نظام عفت و حیا می باشد؛ بسیجی نیز در مواجهه با لکه دار شدن حیا امربه معروف باید بکند و هم در فضای رسانه و هم حقیقی می بایست مطالبه گر باشد.

انتهای پیام/ عبدالله یزدانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا