آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۴۶۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ساعت ۱۴:۴۵
فرمانده سپاه شهرستان بجنورد بیان داشت:

حرکت های جهادی موجب تربیت نیرو در تراز انقلاب اسلامی خواهد شد

فرمانده سپاه شهرستان بجنورد اظهار داشت: در گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد، خطاب اصلی ایشان جوانان هستند، که بایستی خود را به سلاح ایمان، تقوا، مجاهدت و کارآمدی، آماده و مجهز کنند.
حرکت های جهادی موجب تربیت نیرو در تراز انقلاب اسلامی خواهد شد,خراسان شمالی+بجنورد+مهدی الهی راد+سپاه+بسیج+گروه جهادی

به گزارش پایگاه خبری بجنا، سرهنگ مهدی الهی راد فرمانده سپاه شهرستان بجنورد صبح امروز در رزمایش اقتدار گروه های جهادی خراسان شمالی که به صورت ویدئو کنفرانسی همزمان با سراسر کشور به مناسبت هفته بسیج برگزار شد اظهار داشت: بسیج از آغاز تولد خود در کوران حوادث بزرگ شد؛ در دوران دفاع مقدس کارنامه بسیج، پر از حماسه ها و رشادت ها در سطوح مختلف مردم است. 

وی افزود: دانش آموزانی که در دفاع مقدس حضور و جنگ را تبدیل به مدرسه عشق کردند، که گواه آن 36هزار شهید دانش آموز بود. دانشجویان، طلاب و سایر آحاد مردم که در دوران دفاع مقدس حضور پیدا کردند و منطقه عملیاتی را تبدیل به مکتب و دانشگاه کردند. 

سرهنگ الهی راد تصریح کرد: پس از دفاع مقدس بسیج در عرصه جنگ نرم، علمی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کارنامه بسیار درخشانی از خود به جای گذاشت که به موجب آن گام اول انقلاب تصویب شد و گام دوم نیز پس از جشن پیروزی انقلاب اسلامی، در چهلمین سالگرد آن آغاز شد.

فرمانده سپاه شهرستان بجنورد بیان داشت: در گام دوم که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد، خطاب اصلی ایشان جوانان می باشند؛ این جوانان هستند که بایستی خود را به سلاح ایمان، تقوا، مجاهدت و کارآمدی، مجهز کنند.

الهی راد افزود: جوانان بایستی خود را آماده یک نقش آفرینی مهم کنند و این حرکت های جهادی که امروزه شاهد آن هستیم، موجب تربیت نیرو در تراز انقلاب اسلامی است؛ زیرا بسیجی خود را برای خدمت به مستضعفین و محرومین با هدف محرومیت زدایی تعریف می کند.

 

انتهای پیام/ عبدالله یزدانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا