آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۴۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ساعت ۱۳:۲
سرپرست شهرداری بجنورد خبرداد:

آغاز ساخت ایستگاه شماره ۶ آتشنشانی از آبان ماه

علی گودرزی گفت: عملیات احداث ایستگاه شماره 6 آتشنشانی بجنورد به مساحت هزار و 700 متر با 600متر بنا در 2طبقه از آبان ماه امسال آغاز می شود.
آغاز ساخت ایستگاه شماره 6 آتشنشانی از آبان ماه ,خراسان شمالی+بجنورد+سرپرست شهرداری+علی گودرزی+آتشنشانی+شهرک ولی عصر

به گزارش پایگاه خبری بجنا، صبح امروز علی گودرزی سرپرست شهرداری بجنورد، در حاشیه مراسم کلنگ زنی ایستگاه شماره 6 آتشنشانی، واقع در شهرک ولی عصر(عج) اظهار داشت: این مجموعه که امروز کلنگ آن به زمین می خورد، ابتدا در سال 95 از مسکن و شهرسازی تحویل و بهای آن پرداخت شد و در سال 96 کلنگ آن به زمین خورد اما به جهت کمبود منابع مالی در مجموعه شهرداری و دولت، آغاز این پروژه محقق نشد.

گودرزی  افزود: متاسفانه به علت عقب افتادن ساخت این بنا به مدت 2 سال ، زمین به دانشگاه فرهنگیان واگذار شد اما با توجه به نیاز ایستگاه آتشنشانی در این منطقه و پیگیری های مدیرعامل آتش نشانی بجنورد زمین مجددا به شهرداری واگذار شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه برای از سرگیری این پروژه توانستیم جذب اعتبار کنیم و این پروژه به مساحت هزار و 700 متر با 600متر بنا در 2 طبقه، ظرف یک سال آینده ساخته شود، گفت: یک سوم این بنا توسط شهرداری، یک سوم از محل اعتبارات دولتی و یک سوم دیگر نیز از محل اعتبارات استانی جهت احداث این بنا در نظر گرفته شده است.

وی گفت: 4میلیارد تومان اعتبار برای ساخت ایستگاه آتشنشانی و 3میلیارد تومان برای خرید خودرو و تجهیزات این ایستگاه برآورد شده که احداث این پروژه از آبان ماه امسال با جذب پیمانکار آغاز می شود.

سرپرست شهرداری بجنورد گفت: شهر بجنورد شاید به لحاظ استانداردهای ایمنی آتشنشانی در بعضی موارد ضعیف باشد و همچنین کمبود خودروی نردبان که بسیار مورد نیاز می باشد، اما به لحاظ تعداد ایستگاه وضعیت خوبی داریم.

علی گودرزی گفت: در حوزه لجستیکی قطعا نیاز به تامین اعتبار است چراکه عمر ناوگان خودروهای آتش نشانی شهر بجنورد به 20سال رسیده است و خودروهای آتشنشانی ما می بایست اورهال شوند و این مستلزم اعتبار است که  امیدواریم با پیگیری هایی که در این زمینه صورت می گیرد بتوانیم به زودی از محل ماده 12 بحران  برای سازمان آتشنشانی این امکان را فراهم کنیم.

انتهای پیام/یزدانی

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا