آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اقتصادی | کد خبر: ۲۸۴۴۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ساعت ۱۲:۵
استاندار خراسان شمالی خبر داد:

ساخت ۴۰ واحد مسکونی در منطقه زلزله زده هاور

محمدعلی شجاعی گفت: با بررسی های صورت گرفته توسط بنیاد مسکن ، چهل واحد مسکونی در روستای زلزله زده هاور احداث می شود.
ساخت 40 واحد مسکونی در منطقه زلزله زده هاور,

به گزارش عصراترک، محمد علی شجاعی، استاندار خراسان شمالی صبح امروز در حاشیه بازدید از روستای زلزله زده هاور از توابع شهرستان مانه و سملقان اظهارکرد : از چهل واحد فوق ، ۹ واحد به مرحله سقف ، ۲۱ واحد به مرحله فونداسیون و سایر واحدها در حال پی کنی و برای ۳۹ واحد نیز تشکیل پرونده شده است .

شجاعی با اشاره به اینکه اولویت های اصلی ما در این روستا راه دسترسی ، ارتباطات و اتمام واحد‌های مسکونی است ، گفت : هم به لحاظ اعتبارت و هم عملیات آغاز به کار ، این منطقه به صورت ویژه دیده شده است .

وی افزود : پس از وقوع زلزله به فاصله اندکی چندین تیم به این روستا اعزام شدند که مصوبات ویژه ای هم برای حل مشکلات این روستا به تصویب رسید.

وی با بیان اینکه ده کیلومتر از راه دسترسی روستای هاور صعب العبور و کوهستانی است ، تصریح کرد :به دلیل وجود چنین شرایطی درصدد اتمام آوار برداری و حمل مصالح تا قبل از شروع فصل سرما هستیم .

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با تاکید بر این نکته که هدف اصلی اسکان مردم در واحد‌های احداثی تا شروع فصل سرما است ، خاطرنشانکرد: دستوراتی مبنی بر تسریع واحد‌های مسکونی به بنیاد مسکن استان داده شده است .

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا