آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۳۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ساعت ۱۳:۲۷

توزیع ۱۴۰۰ پُرس غذای نذری ویژه مردم روستاهای آسیب دیده از زلزله

مدیر کانون فرهنگی و هنری رأفت شوقان گفت: سادات شهر شوقان با مشارکت خیرین، هزار و ۴۰۰ پُرس غذای گرم تهیه و بین مردم روستاهایی که در در زلزله اخیر آسیب دیدند به عنوان تبرکی عید غدیر توزیع کردند.
توزیع ۱۴۰۰ پُرس غذای نذری ویژه مردم روستاهای آسیب دیده از زلزله ,

به گزارش پایگاه خبری جاجرم  «هاجرالسادات هاشمی» مدیر کانون فرهنگی و هنری رأفت شوقان گفت: به مناسبت ایام عید غدیر، با تلاش فعالان مسجدی و همیاری خیرین، هزار و 400 پُرس غذای نذری و تبریکی تهیه و طبخ شد و در میان سفره مردم روستاهای آسیب دیده از زلزله اخیر جاجرم قرار گرفت.

وی افزود: ضمن توزیع این غذای تبرکی تهیه شده در روستاهای پشت بام، عمارت و قراجه رباط، بخشی از آن نیز برای مردم شهر شوقان به عنوان تبرکی غدیرانه در نظر گرفته شد.

وی همچنین از توزیع 64 بسته گوشت نذری قربانی اهدایی موسسه حضرت خدیجه (سلام الله علیها) قم و خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا خبر داد و گفت: این بسته های گوشت بین خانواده های نیازمند نقاط مختلف روستایی و شهری جاجرم و جلگه شوغتن توزیع شد.

هاشمی همچنین از برگزاری جشن بزرگ عید غدیر با همراهی جوانان و نوجوانان در کنار مزار شهدای شوقان خبر داد و گفت: برگزاری مسابقه فرهنگی اجرای سرود و تاتر توسط هنرمندان مسجدی از اهم برنامه های این جشن بود.

پایان پیام


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا