آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۴۰۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ساعت ۰:۱۹
به همت کانون مهدی موعود (عج) جاجرم؛

۳ هزار پُرس غذای گرم بین زلزله زدگان سنخواست توزیع شد

مدیر کانون مهدی موعود (عجل الله تعالی فرج الشریف) جاجرم از طبخ و توزیع بیش از سه هزار پُرس غذای گرم برای خانواده های آسیب دیده از زلزله اخیر شهر سنخواست و روستاهای اطراف آن خبر داد.
۳ هزار پُرس غذای گرم بین زلزله زدگان سنخواست توزیع شد,

ب گزارش  پایگاه خبری جاجرم؛ «سيدسجاد سيدي مقدم» مدیر کانون مهدی موعود(عج)مسجد صاحب الزمان (عج) جاجرم  با اعلام این خبر گفت: سه هزار و 600 پُرس غذای گرم با هدف کمک  به مردم آسیب دیده از زلزله اخیر شهر سنخواست با مشارکت مرکز نیکوکاری و این کانون، طبخ و توزيع شد.

 

وی اعلام کرد: پیش از این نیز در ایام ماه مبارک رمضان خیرین نوع دوست مسجدی با همکاری فعالان کانون اقدام به پخت غذای گرم و توزیع در میان خانواده های نیازمند داشتند.

 

سیدی مقدم توضیح داد: در این باره با آماده سازی  آشپزخانه مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرج الشریف) در ابتدای ماه مبارک رمضان و طبخ غذا در این محل، توانستیم میزبان خانواده های نیازمند در ایام ماه رمضان پس از آن هم باشیم.

 

وی برگزاری جلسات جزء خوانی مجازی قرآن و نشست های آموزشی با حضور سخنران پس از اقامه نماز و با رعایت پروتکل های بهداشتی در روزهای ماه مبارک رمضان را از دیگر برنامه های این کانون نام برد.

 

گفتنی است؛ زلزله ای به بزرگی ۵.۴ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه سال جاری  سنخواست شهرستان جاجرم در جنوب بجنورد مرکز استان خراسان شمالی را لرزاند که بر اساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه در ساعت سه و  ۳۴ دقیقه و ۳۵ ثانیه در عمق ۱۶ کیلومتری زمین روی داد و به بسیاری از خانه های روستایی در این منطقه را آسیب زد.

 

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا