آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۸۹۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ساعت ۱۳:۶
مدیر دفتر فنی استانداری خراسان شمالی:

اجرای محور بجنورد-جنگل ۸۸ درصد پیشرفت دارد

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: اجرای پروژه راهسازی بجنورد-جنگل گلستان تاکنون ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اکنون بیش از ۱۰۵ کیلومتراز این مسیر بهره‌برداری شده است.
اجرای محور بجنورد-جنگل ۸۸ درصد پیشرفت دارد,خراسان شمالی+بجنورد+راهسازی+مهدی رشیدی+جنگل گلستان

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از ایرنا، مهدی رشیدی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طول مسیر بجنورد-جنگل گلستان با احتساب کنارگذر شمالی، حدود ۱۵۹ کیلومتر است که تاکنون بیش از ۱۰۵ کیلومتر از این مسیر به صورت چهارخطه زیر بار ترافیکی است.

وی با اشاره به اینکه هنوز اجرای ۵۳ کیلومتر از مسیر باقی مانده است افزود: تاکنون پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه راهسازی هزینه شده است.

رشیدی گفت: تکمیل این پروژه، چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که امسال هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال اعتبار به آن، تخصیص داده شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی افزود: تا خردادماه امسال ۱۲ کیلومتر از مسیر به بهره براری می رسد و به صورت چهارخطه زیر بار ترافیک می رود.

وی خاطرنشان کرد: ۲ کیلومتر از پروژه مزبور در تقاطع غربی کنارگذر شمالی بجنورد، ۶ کیلومتر در حدفاصل تاتار تا بدرانلو و چهار کیلومتر در حدفاصل آرمادلو تا چشمه خان بهار امسال بهره برداری می شود.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: این پروژه در لیست پروژه های جهش تولید هم قرار دارد.

برای تکمیل اجرای پروژه راهسازی بجنورد- جنگل گلستان در سفر کاروان دولت به استان ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

باند دوم بزرگراه بهشهر- گرگان- بجنورد- قوچان، بخشی از دالان سراسری شرق به غرب در شمال کشور است که کل این محور ۵۳۲ کیلومتر طول دارد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا