آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۷۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ساعت ۱۱:۶
معاون گردشگری خراسان شمالی:

راه‌اندازی تور بازدید مجازی از مجموعه تاریخی مفخم بجنورد

معاون گردشگری خراسان شمالی از راه‌اندازی تور بازدید مجازی از آیینه‌خانه و عمارت مفخم بجنورد هم‌زمان با ایام نوروز خبر داد.
راه‌اندازی تور بازدید مجازی از مجموعه تاریخی مفخم بجنورد,خراسان شمالی+بجنورد+میراث فرهنگی+گردشگری+مفخم+ابوالفضل اسماعیلی

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ابوالفضل اسماعیلی معاون گردشگری خراسان شمالی گفت: امکان بازدید مجازی از دو بنای شاخص تاریخی مرکز استان با همت شهرداری بجنورد و با بهره‌گیری از تصویربرداری ۳۶۰ درجه فراهم شده است.

او با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس الکترونیکی https://bojnord-city.ir/mofakham/ با این تور مجازی همراه شوند، افزود: با آغاز نوروز ۱۴۰۰ به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های سفر، امکان بازدید و آشنایی با جاذبه‌های استان در فضای مجازی توسعه پیدا کرد.

معاون گردشگری خراسان شمالی عنوان کرد: خراسان شمالی با بیش از ۱۱۵ جاذبه گردشگری، ۲۴ منطقه نمونه ملی و استانی و هشت روستای هدف گردشگری، مقصدی بکر برای طبیعت دوستان و علاقه‌مندان به فرهنگ و آیین‌های اقوام مختلف است.

او با بیان اینکه صفحه اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/nkh_cthh باهدف معرفی جاذبه‌های گردشگری استان فعالیت و روزانه بیش از هزار بازدیدکننده دارد، گفت: تلاش می‌کنیم جاذبه‌های گردشگری استان را در قالب فیلم، تصویر و نوشتار در فضای مجازی برای آشنایی هم‌وطنان به نمایش بگذاریم تا برای برنامه‌ریزی سفر خود بعد از مهار کرونا این استان را به‌عنوان مقصد انتخاب کنند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا