آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۷۹۲
تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ساعت ۱۳:۲۶
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی گفت:

کالاهای اساسی ایام نوروز در بازار خراسان شمالی توزیع می‌شود

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی گفت:هیچ‌گونه نگرانی بابت کمبود کالاهای اساسی در ایام عید وجود ندارد.
کالاهای اساسی ایام نوروز در بازار خراسان شمالی توزیع می‌شود,خراسان شمالی+بجنورد+صمت+نوروز+عید

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از تسنیم، مهرداد داوود زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  بجنورد  با اشاره به برنامه‌های معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت خراسان شمالی در خصوص توزیع کالاهای اساسی در ایام عید اظهار داشت: هیچ‌گونه نگرانی بابت کمبود کالاهای اساسی در ایام عید وجود ندارد.

وی با بیان اینکه 60 درصد امورات سازمان صمت استان بر عهده این معاونت است افزود: این اطمینان را به مردم عزیز خراسان شمالی می‌دهیم که معاونت توسعه تجارت سازمان صمت استان تمام تلاش خود را برای توزیع کالاهای اساسی از قبیل گوشت٬ میوه٬ برنج و مرغ انجام دهد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی با اشاره به اینکه تا به الان 2 هزار تن برنج هندی و پاکستانی در بازار توزیع شده است خاطرنشان کرد: خوشبختانه با رایزنی‌های انجام شده سهمیه توزیع 350 تن برنج دیگر در طی ایام عید اخذ شده و به زودی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی با اعلام اینکه 974 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب در بازار توزیع شده گفت: سهیمه توزیع 120 تن مرغ منجمد دیگر در ایام عید با قیمت مصوب گرفته شده و با نرخ 15500 تومان بین مردم استان توزیع می‌شود.

داوود زاده در پایان خاطرنشان کرد: 814 تن روغن نباتی تنظیم بازار در استان توزیع شده و به همین مقدار نیز فروشگاه‌های زنجیره‌ای اقدام به توزیع روغن کردند که در مجموع هزار و 600 تن روغن در بازار توزیع شده است.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا