آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۶۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ساعت ۱۲:۹
شهردار بجنورد گفت:

استقبال شهرداری بجنورد از نوروز ۱۴۰۰ با ۱۳ المان

شهرداری بجنورد با نصب ۱۳ المان به استقبال نوروز ۱۴۰۰ می رود.
استقبال شهرداری بجنورد از نوروز ۱۴۰۰ با ۱۳ المان,خراسان شمالی+بجنورد+شهردار+هادی زارعی+نوروز+عید+المان

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از ایسنا، هادی زارعی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: شهرداری بجنورد به رغم مشکلات بودجه‌ای موجود تلاش کرده تا با مدیریت هزینه‌ها و استفاده از مصالح مقرون به صرفه و اقتصادی، اقدامات متنوعی را در شهر انجام دهد.
وی افزود: در همین راستا ۱۳ المان نوروزی نظیر مرد ماهیگیر، معبد اسپاخو، زن کرمانج، هفت سین و... در نقاط مختلف شهر بجنورد نصب شده است.
 وی از بازطراحی و تجهیز پارک دانشجو به عنوان پارک پایلوت نوروزی در استقبال از بهار خبر داد و گفت: طراحی مسیر تونل نور، سینمای روباز، مسیر پیاده روی، آبنمای دیواری و فرش گل از اقدامات شهرداری در بازطراحی و تجهیز پارک دانشجو بوده است.
زارعی همچنین اظهار کرد: شهرداری بجنورد طی ۱۵ ماه گذشته بیش از ۲۹۶ هزار متر مربع زیرسازی و بیش از ۱۳۰ هزار متر مربع آسفالت در نقاط مختلف شهر از جمله «ناظرآباد»، «صادقیه»، «تختی»، «دبیران» و «تصفیه خانه» انجام داده است.
شهردار بجنورد افزود: طی امسال با راه اندازی سیستم جامع مدیریت آسفالت معابر تا کنون بیش از ۷۰ هزار متر مربع از رویه آسفالت معابر هسته مرکزی شهر مبتنی بر اصول دقیق و فنی، مرمت و لکه گیری شده است.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا