آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ساعت ۱۳:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت:

سازمان صمت نظارت و توجه بیشتری بر بازار داشته باشند

چندین بار بیان شده است که اجناس به اندازه مورد نیاز مردم وجود دارد اما قیمت ها افزایش یافته است. همچنین میوه ها با قیمت بسیار کم از باغدار خریداری شده و برای ایام عید نگهداری شده است تا در بازار توزیع شود اما آن چیز که مشاهده می شود قیمت چند برابری میوه ها می باشد، که قاعدتا نیاز به نظارت و توجه بیشتر مجموعه صمت می باشد.
سازمان صمت نظارت و توجه بیشتری بر بازار داشته باشند,خراسان شمالی+بجنورد+نماینده ولی فقیه+رضا نوری+مبعث+رزمایش مواسات+کمک مومنانه

به گزارش پایگاه خبری بجنا، حجت الاسلام رضا نوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی صبح امروز در رزمایش زکات مواسات همدلی اظهار داشت: روز مبعث یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان محسوب می شود.  اگر بعثت پیامبر گرامی اسلام نبود، ارتباط بین مردم و خداوند برای همیشه قطع می شد. 

وی افزود: بسیاری از کتب آسمانی اثری از آنها نمانده است و برخی نیز از کتب آسمانی که به صورت بسیار محدود وجود دارد، هیچ اعتمادی نمی شود به آنها کرد. تنها کتاب آسمانی که کلمه ای از آن تحریف و تغییر داده نشده است، قرآن کریم می باشد. پیامبر گرامی اسلام آمد و عرب را از جاهلیت نجات داد، حکومت را برای عربستان معنا کرد، قانون اساسی برای آنها نوشت، ساختارها را ایجاد کرد و دین اسلام را گسترش داد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی گفت: امروز اگر آموزه های دینی، چه آموزه هایی که با بیان وحی و چه با بیان پیامبر اسلام و اهل بیت مطرح شده است نبود، انسانیت و فضایل اخلاقی دیگر وجود نداشت. این انقلاب نیز با تکیه بر بعثت پیامبر و همان آموزه ها شکل گرفت. 

حجت الاسلام نوری افزود: تقاضایی که مقام معظم رهبری از مجموعه دولت کردند. وزارت صمت به وضعیت موجود در بازار ورود پیدا کند و بر قیمت ها و اقلام مورد نیاز مردم نظارت جدی داشته و کار را رها نکنند.

وی در انتها افزود: چندین بار بیان شده است که اجناس به اندازه مورد نیاز مردم وجود دارد اما قیمت ها افزایش یافته است. همچنین میوه ها با قیمت بسیار کم از باغدار خریداری شده و برای ایام عید نگهداری شده است تا در بازار توزیع شود اما آن چیز که مشاهده می شود قیمت چند برابری میوه ها می باشد، که قاعدتا نیاز به نظارت و توجه بیشتر مجموعه صمت می باشد. 

انتهای پیام/ یزدانی

 


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا