آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۶۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ساعت ۱۲:۳۸
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت:

این مجموعه توانسته ۳۰درصد اشتغال استان را ایجاد نماید

در سالی که مزین به نام "جهش تولید" بود و مقام معظم رهبری تاکید داشتند که امسال در بحث تولید، باید توجه و دقت بیشتری صورت گیرد، این مجموعه توانسته است 30درصد اشتغال استان را ایجاد نماید. و رتبه پنجم کشور را در سطح کشور در زمینه اشتغال از لحاظ کمی و کیفی کسب نماید. 
این مجموعه توانسته 30درصد اشتغال استان را ایجاد نماید,خراسان شمالی+بجنورد+واکسن+رزمایش مواسات+کمیته امداد+مجید الهی راد

به گزارش پایگاه خبری بجنا، مجید الهی راد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی، صبح امروز در رزمایش زکات مواسات همدلی با بیان اینکه امروز در تمام شهرستان ها این رزمایش به صورت همزمان در حال اجرا می باشد، اظهار داشت: با هماهنگی نمایندگی ولی فقیه در استان قرار بر این شد تا از طریق فریضه الهی زکات و با کمک مربیان زکات، در سطح استان با همت اعضای شورای محترم زکات و با محوریت ائمه محترم جمعه در سطح استان بسته های معیشتی تهیه شود و در سالروز مبعث نبی مکرم اسلام بین نیازمندان توزیع شود.

وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت هر شهرستان 7هزار 700 بسته معیشتی، که هر بسته شامل برنج، روغن، مرغ، ماکارانی، حبوبات و رب می باشد، تهیه شده و بین نیازمندانی که آسیب دیده از ویروس کرونا می باشند، توزیع می شود.

الهی راد افزود: در کنار بسته های معیشتی که می تواند به خانواده های آسیب دیده کمک کند، همچنین نیاز به توجه توانمندسازی خانواده ها، یکی از نیازهای ضروری و اساسی می باشد که باید توجه ویژه ای به آن داشت. 

این مقام مسئول گفت: در سالی که مزین به نام "جهش تولید" بود و مقام معظم رهبری تاکید داشتند که امسال در بحث تولید، باید توجه و دقت بیشتری صورت گیرد، این مجموعه توانسته است 30درصد اشتغال استان را ایجاد نماید. و رتبه پنجم کشور را در سطح کشور در زمینه اشتغال از لحاظ کمی و کیفی کسب نماید. 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در حوزه درآمدها و مشارکت های مردمی مردم استان علیرغم مشکلات مالی که دامن گیر آنها می باشد، در کمک به نیازمندان پیش قدم می باشند. و در پرداخت صدقات، خراسان شمالی جایگاه دوم را در سطح کشور دارد.

وی افزود: در پویش ایران مهربان، با توجه به ایتام معزز که در سطح استان از قبل صورت گرفت، خراسان شمالی جایگاه ششم را در سطح کشور کسب کرد. همچنین با یاری سپاه حضرت جوادالائمه(ع)، قرار شد 12هزار حامی را از طریق اقشار بسیج، تا تاریخ 21 رمضان، جذب نماییم.

وی در انتها گفت: تعداد این بسته های معیشتی، در شهرستان اسفراین 500 بسته، جاجرم 700 بسته، شیروان 600 بسته، مانه و سملقان هزار و 350 بسته، راز هزار بسته، فاروج 700 بسته، گرمه 500 بسته، لوجلی 220 بسته، صفی آباد 200 بسته، جرگلان 450بسته و بجنورد بیش از 800 بسته معیشتی،می باشد که تهیه شده و بین نیازمندان توزیع می شود. 

انتهای پیام/یزدانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا