آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس سیاسی | کد خبر: ۲۸۳۵۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ساعت ۱۴:۴۰
امام جمعه بخش مانه :

شکست دشمن حتمی است / مسئولان نسبت به گرانی ها در بازار رسیدگی بیشتری داشته باشند

حجت الاسلام رحمانی گفت: دشمن اگر تحریم ها را لغو کند، شکست سنگینی بر آنها تحمیل شده و اگر لغو نکند امتیازاتی که ایران به آنها داده بود را پس خواهد گرفت، که نشان دهنده این است در هر صورت شکست دشمن حتمی است.
شکست دشمن حتمی است / مسئولان نسبت به گرانی ها در بازار رسیدگی بیشتری داشته باشند,

به گزارش مانه وسملقان، حجت الاسلام والمسلمین رحمانی، امام جمعه بخش مانه  با اشاره به دیدار اعضاء مجلس خبرگان رهبری با رهبری معظم انقلاب، گفت: رهبر حکیم انقلاب بر لزوم یکصدایی علیه دشمن تاکید داشتند.

وی ادامه داد: در این زمینه آنچه حائز اهمیت است، قانون اقدام راهبردی مجلس می باشد که یک قانون هوشمندانه بوده و بهنگام به تصویب رسید که نتیجه اجرای این قانون این است که با توقف اجرای پروتکل الحاقی آمریکا و اروپا بر سر یک دو راهی قرار گرفته اند که هر کدام را انتخاب کنند برای ما " برد قطعی" و برای دشمن " باخت حتمی " است.

 حجت الاسلام رحمانی در ادامه افزود: دشمن اگر تحریم ها را لغو کند، شکست سنگینی بر آنها تحمیل شده و اگر لغو نکند امتیازاتی که ایران به آنها داده بود را پس خواهد گرفت، که نشان دهنده این است در هر صورت شکست دشمن حتمی است،بنابراین مجلس و دولت در موضوع برجام باید بر اجرا و نظارت قانون اقدام راهبردی بر محور رهنمودهای قاطع و روشن رهبر انقلاب اسلامی یکصدا و هماهنگ بایستند.

امام جمعه بخش مانه با تاکید بر گرانی های اخیر  بخصوص کالا و اقلام ضروری مردم بر لزوم رسیدگی بیشتر مسئولین تاکید کرد و گفت: بایستی مسئولین امر نسبت به این موضوع اهتمام داشته باشند و در این شرائط کرونایی موجود که بازارچه ها و نمایشگاه های فروش بهاره تعطیل شده تدبیری برای دسترسی آسان و قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه فراهم آورند.

وی به اهمیت انتخابات  سال آینده کشور تاکید کرد و افزود: کشور ما به طور مسلم دشمنانی دارد که دوست ندارند موفقیت ایران اسلامی را ببینند و سعی دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند و فردی انتخاب شود که گوش به فرمان آنها بوده و توطئه های آنها را در داخل ایران اجرا کند.

و همچنین افزود: آمریکا در هر انتخابات به ویژه انتخابات ریاست جمهوری مبالغ هنگفتی را تخصیص می دهد تا بتواند در انتخابات ایران خلل وارد کرده و آن را کم رونق کند، لذا هم حضور حداکثری و هم انتخاب فردی لایق و برجسته در انتخابات ریاست جمهوری که دومین مقام برجسته نظام اسلامی است بسیار لازم و ضروری است.

حجت الاسلام والمسلمین رحمانی در پایان، گفت: در مقطع کنونی دولتی که پشتوانه مردمی بالا داشته و در عین حال از توان بالایی برخوردار باشد می تواند بسیاری از مشکلات موجود کشور را برطرف نماید و حضور گسترده مردم دولت را در حرکت برای تحقق این اهداف تقویت میکند.

 

انتهای پیام/صدیقی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا