آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ساعت ۱۰:۳
امام جمعه بجنورد:

آمریکا باید خسارات برجام را جبران کند

امام جمعه بجنورد گفت: دوران تصور غلط "امضای دشمن تضمین است" گذشته و فقط با عمل دشمن و جبران خسارات برجام ما به تعهداتمان باز می‌گردیم.
آمریکا باید خسارات برجام را جبران کند,خراسان شمالی+بجنورد+امام جمعه+بجنورد+نماز جمعه

به گزارش پایگاه خبری بجنا،به نقل ازتسنیم٬ حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: این روزها مصادف با سالروز شهادت حاج محمد کلاته نخستین نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی است که ایشان نماد ساده‌زیستی و خدمت خالصانه به مردم بود که مزد این ساده‌زیستی را با شهادت گرفت.

وی با اشاره به سالروز میلاد باسعادت امام جواد(ع)٬ افزود: مامون٬ آزار و اذیت‌های زیادی را بر امام جواد(ع) تحمیل کرد اما در همه تلاش‌هایش شکست خورد. مناظره‌های علمی امام جواد(ع) با علمای ادیان مختلف٬ نشانگر عظمت علمی و معنوی این امام همام است. مامون در جنگ نرم و جنگ سرد با یکی دیگر از سلاله‌های ناب ائمه اطهار(ع) شکست خورد.

امام جمعه بجنورد٬ در ادامه با اشاره به میلاد امام علی(ع)٬ گفت: شخصیت ناب امیرالمومنین(ع)٬ باعث عزت و عظمت اسلام شد و امام علی دین و آئین را نجات داد. نقش امام علی(ع) در فتوحات اسلامی و فتح قلب‌ها٬ نشانگر عظمت تاریخی امام اول مسلمین است. خدا و رسولش علی(ع) را دوست دارند.

نماینده ولی‌قیه در خراسان شمالی٬ با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب٬ اظهار داشت: ما دیگر به حرف و وعده آمریکا دل خوش نمی‌کنیم و نگاهمان فقط به عمل و کار آن‌ها است. مقام معظم رهبری از ابتدا فرمودند که اعتمادی به دشمن ندارند و امروز هم همان حرف را تکرار می‌کنند. آن‌هایی که یک روز فکر می‌کردند امضای دشمن تضمین است٬ گذشت.

وی افزود: سخنان اخیر رهبری مثل یک دستور است. دیگر زمان این حرف‌ها و دل‌خوشی‌ها گذشته است. مسئله امروز برای همه روشن شده که دشمن به وعده‌های خودش پایبند نیست. آمریکا باید به همه وعده‌هایش در برجام عمل و خسارت‌ها را جبران کند٬ بعد از آن ما به وعده‌های برجامی باز می‌گردیم.

نوری گفت: باید هیچ ترسی از بازگشت به قبل از برجام و صفر شدن وعده‌های ایران نداشته باشیم دشمن هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

امام جمعه بجنورد٬ در ادامه با اشاره به برخی کمبودها در نظام اسلامی٬ اظهار داشت: عدالت اقتصادی و مشکلات معیشتی از عقب‌ماندگی‌های نظام است و با دولت جوان و حزب‌اللهی و جهادی مشکلات ناعدالتی‌ها حل می‌شود. باید همه مسئولان به حواشی شهر سر بزنند و کمبودها را ببینند. وظیفه همه مسئولان بسیار سخت است چرا که این انقلاب قرار است بستر ظهور را فراهم کند و باید عدالت اقتصادی در حد توان فراهم شود.

وی افزود: مجموعه‌هایی که حقوق عقب مانده‌ای دارد بادی برای پرداخت آن در آستانه عید تلاش کند. در مجموعه استانداری و ادارات کل باید همه برای پرداخت حقوق‌های عقب‌افتاده تلاش کنند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا