آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۸۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ساعت ۱۴:۳۲
امام جمعه قاضی گفت:

هرسخنی غیر از کلام معظم له از هر حلقومی درآید خائن است

حجت الاسلام شریعتی نژاد گفت: از مسئولان می‌خواهیم به جز سخن مقام معظم رهبری در این برهه از زمان احدی به خودش اجازه ندهد که درباره برجام غیر سخن ولایت بگوید، که هرسخنی غیر از کلام معظم له از هر حلقومی درآید خائن به ملت و نظام و انقلاب و آرمان‌های شهدا است
هرسخنی غیر از کلام معظم له از هر حلقومی درآید خائن است,نماز جمعه، قاضی، شریعتی نژاد

 به گزارش خبر نگارعصراترک از مانه و سملقان، حجت الاسلام محمد جواد شریعتی نژاد امام جمعه شهر قاضی(بخش سملقان) در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک ولادت امام علی (علیه السلام) و امام جواد (علیه السلام) گفت:از برکات ماه رجب تا می توانید بهره برداری کنید؛ با عبادت و کارهای خیر، خودمان را به قرب الهی نزدیک کنیم.

وی در ادامه به فضائل امیرالمومنین علی (علیه الاسلام) پرداخت و گفت:300 آیه قران درباره علی بن ابیطالب (علیه السلام )نازل شده است که خداوند علی (علیه السلام) را ضمن اینکه  مدح نموده به جهان اسلام معرفی کرده است.

 

امام جمعه قاضی در خصوص دخالت وزیر امور خارجه  آمریکا در امور داخلی ایران، تصریح کرد: وزیر آمریکا در حدی نیست که در امور کشور ما دخالت کند  و ملت ایران از آمریکا و اربابان آن دستور نمیگیرند؛ ملت ایران یکپارچه گوش به فرمان رهبر انقلاب می باشند و به وظایف شرعی و عقلی و قانونی خود از ولایت فقیه تبعیت می کنند.

 

حجت الاسلام شریعتی نژاد گفت:از مسئولان می‌خواهیم به جز سخن مقام معظم رهبری در این برهه از زمان احدی به خودش اجازه ندهد که درباره برجام غیر سخن ولایت بگوید، که  هرسخنی غیر از کلام معظم له از هر حلقومی درآید خائن به ملت و نظام و انقلاب و آرمان‌های شهدا است.

 

امام جمعه قاضی درپایان، گفت: امروز راه نجات امت مسلمان از سلطه بیگانگان وحدت جهان اسلام است. به رهبری ولایت فقیه هر چه زودتر خود را به خیمه ولایت برسانید و منسجم تر بشویم که فتح  و پیروزی بر استکبار جهانی نزدیک تر خواهد شد انشاالله.

انتهای پیام/ صدیقی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا