آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ساعت ۱۳:۴۵
همزمان با دهه فجر؛

۱۶۲ طرح عمرانی و خدماتی در بجنورد افتتاح یا کلنگ زنی شد

۱۶۲ پروژه بخش خصوصی و دولتی شهرستان بجنورد در نهمین روز از دهه فجر افتتاح و یا کلنگ زنی شد.
۱۶۲ طرح عمرانی و خدماتی در بجنورد افتتاح یا کلنگ زنی شد ,خراسان شمالی+بجنورد+دهه فجر+22بهمن+افتتاح

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از ایرنا، فرماندار بجنورد روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این طرح‌ها به خبرنگار ایرنا  گفت: ارزش ریالی اجرای این پروژه ها ۲۸ هزار میلیارد ریال است.  

غلامرضا عوض زاده اظهار داشت: بخش خصوصی ۹ پروژه مهم را در زمینه های مختلف به بهره برداری و افتتاح رسانده است که ارزش ریالی آن ۲۳۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال و اشتغال آن ۲۰۵ نفر است.


وی خاطرنشان کرد: ایجاد گلخانه با ۱۶ میلیارد ریال اعتبار،   تولید پرک بازیافتی از پت با ۶ میلیارد ریال، تولید ماسک با  ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار، پروژه  آرد با ۷۰ میلیارد ریال اعتبار، بسته بندی بذر با ۱۵ میلیارد ریال و پخش مواد غذایی با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از جمله پروژه هایی است که به وسیله بخش خصوصی اجرا و آماده بهره‌برداری شده است.  

 
وی درباره پروژه های شاخص بخش دولتی گفت: ۵۳ پروژه مهم هم به وسیله بخش دولتی افتتاح شد که ارزش این تعداد پروژه ۲ هزار و ۳۲۰ میلیارد ریال و اشتغال آن ۲ هزار و ۵۹۰ نفر است.


 فرماندار بجنورد، بهسازی و روکش آسفالت محور بجنورد_ شیروان با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار و گازرسانی به اخلی دنگل با ۳۵ میلیارد ریال اعتبار را از پروژه های مهم بخش دولتی عنوان کرد.  

 
عوض زاده گفت: امروز چهار بزرگ پروژه بخش خصوصی هم در این شهرستان وارد مرحله اجرایی شد، برای این چهار پروژه هزار و ۵۱۰ میلیار ریال اعتبار هزینه می شود و برای هزار و ۸۳ نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.  

 
وی افزود: شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتاری با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار، فرآوری سیلیس با هزار میلیارد ریال اعتبار،   پودر میکرونیزه سیلیس با ۳۸۰ میلیارد ریال و محصولات بتنی پیش ساخته ۳۰ میلیارد ریال اعتبار پروژه هایی است که امروز کلنگ زنی شد.


وی گفت: سه پروژه بزرگ بخش دولتی هم با ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار و اشتغال هزار نفر امروز کلنگ زنی شد که این پروژه ها شامل شهرک گلخانه ای ۱۰۰ هکتاری با  ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری، یک مدرسه دخترانه ۱۵ کلاسه با ۱۴۵ میلیارد ریال اعتبار و یک مدرسه پسرانه با ۱۵ کلاس و ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار است.   


فرماندار شهرستان بجنورد گفت: چند پروژه نیز در حوزه شهرداری ها آماده بهره برداری است که در نیمه اسفندماه افتتاح می شود.   


شهرستان بجنورد با ۳۳۰ هزار نفر، بیش از یک سوم جمعیت ۸۶۳ هزار نفری استان خراسان شمالی را در خود دارد.


خراسان شمالی هشت شهرستان دارد.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا