آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۴۵۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ساعت ۱۳:۳۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی:

راهپیمایی خودوریی ۲۲ بهمن در تمام شهرهای خراسان شمالی برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: امسال راهپیمایی ۲۲ بهمن به‌صورت خودرویی در تمام شهرهای استان برگزار می‌شود.
راهپیمایی خودوریی ۲۲ بهمن در تمام شهرهای خراسان شمالی برگزار می‌شود,خراسان شمالی+بجنورد+دهه فجر+22بهمن+راهپیمایی

به گزارش پایگاه خبری بجنا، به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمدعلی سالاری در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در  بجنورد  اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط کرونایی راهپیمایی حضوری 22 بهمن با حضور اقشار مختلف مردم در هیچ شهری برگزار نمی‌شود.

وی افزود: راهپیمایی امسال با حضور خودرورها و ویژه‌برنامه‌های خودوریی تدارک دیده شده که نوع حضور و شیوه راهپیمایی خودوریی به زودی از طریق رسانه‌ها به استحضار مردم شریف استان خواهد رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: راهپیمایی خودوریی 22 بهمن در تمام شهرهای خراسان شمالی برگزار می‌شود و مسیرهای ترافیکی این راهپیمایی از سوی راهور اعلام خواهد شد.

سالاری با اشاره به برنامه‌های دهه فجر در استان خراسان شمالی گفت: با شیوع ویروس کرونا٬ نوع و شیوه حضور مردم در برنامه‌ها تفاوت‌هایی را داشت اما با استفاده از فضای مجازی تمام برنامه‌های ایام الله دهه فجر به بهترین شکل انجام شد.

وی با بیان اینکه پویش نصب پرچم بر سردر منازل خانه‌های شهری و روستایی تا 22 بهمن به اوج خود خواهد رسید٬ افزود: ازم مردم عزیز استان می خواهیم٬ حال که در ایام جشن‌های چهل و دومین سال از پیروزی انقلاب اسلامی هستیم با تأسی بر تاکیدات مقام معظم رهبری بر این محتوا که «در دهه فجر بر سَر در هر خانه‌ای پرچم بزنید» پرچم جمهوری اسلامی را در سطح شهرها و روستاها به اهتزار در بیاورند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در ایام‌الله دهه فجر با تهیه پرچم سه رنگ ایران اسلامی، در این پویش همگانی شرکت کنند و با نصب  آن در اتاق یا بر سر در خانه یا مغازه یا هر محیط دیگر در این پویش مردمی شرکت کنند.

انتهای پیام/


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا