آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۳۳۲۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ساعت ۱۱:۵۵
نویسنده‌ی کتاب گل یاپوچ ؛

اگر می‌خواهید نویسنده شوید،هرروز بنویسید

کتاب گل یا پوچ، کتاب تازه چاپ شده‌ی دانشجوی بجنوردی که هفته‌ی گذشته به چاپ رسید.
اگر می‌خواهید نویسنده شوید،هرروز بنویسید,

 امروزه درعصرارتباطات یارمهربان روزهای نامهربان،، درخانه‌های خیلی ازما به فراموشی سپرده شده و کمترکسی هست که به فکر خواندن کتاب باشد چه رسد به نوشتن کتاب! اما درهمین بحبوحه هستند جوانانی که قلم‌شان روی کاغذ می‌غلتد وموتورتالیف کتاب را به حرکت در می‌آورد؛واین جریان کتاب و کتابخوانی را سرپا نگه می‌دارد.

 

ازهمین رو خبرنگار بجنا با یکی ازاین نویسنده‌های جوان که اولین کتاب خود را به رشته‌ی تحریر درآورده به گفت‌و‌گونشسته است.

هدیه محمدی، درگفت‌و‌گو بابجنا گفت:

هدیه محمدی، متولد۷۷ وفارغ التحصیل رشته‌ی حقوق هستم.کتاب‌هایی درحوزه نویسندگی خوانده‌ام اما تاکنون آموزش مداوم وتخصصی نگذراندم. اولین باری که فکر نویسنده شدن به سراغم آمد پنجم ابتدایی بودم و وقتی بعد ازخواندن انشاء درکلاس مورد تشویق واقع شدم و معلم گفت من آینده‌ی تورا در نویسندگی می‌بینم به این فکر افتادم که نویسنده شوم.

وی ازاولین کتاب خود که چندی پیش چاپ شده است خبرداد و اظهارکرد: کتاب " گل یا پوچ" مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه است درگیری‌ شخصیت‌های مختلف باخودشان را به اسارت قلم دراورده است؛ آخر هر داستان هم با یک انتخاب و تصمیم گیری مخاطب را تحت تاثیر،قرار می دهد.

این نویسنده‌ی جوان، باتاکید براینکه کتاب خواندن به نویسندگی کمک می‌کند افزود: کسانی که می‌خواهند درمسیر نویسندگی‌قدم بردارند، اگر روزی چند خط بنویسند به پیشرفت آن‌ها یاری می‌رساند.اما لازم به ذکراست که ر شخصی کتابی چاپ کرد نباید فکر کند که نویسنده شده است و من یکی ازآرزوهایم اینست که نوشته‌هایم به جایی برسد تا بتوانم خود را نویسنده خطاب کنم.

محمدی ،درپایان گفت : من به فکر چاپ کتا‌ب‌های دیگری هم هستم که این مستلزم مطالعه و تلاش بیشتر است تا بتوانم یک کتاب مخاطب پسند بنویسم.

انتهای پیام/جعفری


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا