آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۶۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ساعت ۱۲:۴۰

جشن میلاد کوثر در شهر راز برگزار شد

مراسم جشن بزرگ میلاد کوثر که با همکاری بسیج جامعه زنان و دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد، اجرای برنامه نمایشی، مولودی خوانی، سرود، پذیرایی و اهدای جایزه به شرکت کنندگان از دیگر برنامه های جشن میلاد کوثر بود.
جشن میلاد کوثر در شهر راز برگزار شد,جشن میلاد کوثر

به گزارش پایگاه خبری راز و جرگلان، امام جمعه مرکز شهرستان راز و جرگلان روز یکشنبه در مراسم جشن بزرگ میلاد کوثر که با همکاری بسیج جامعه زنان و دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد، اظهارداشت:  زنان به عنوان اصلی ترین رکن در نهاد خانواده نقش مهمی در همسرداری و تربیت فرزندان صالح دارند و بهره گیری از الگوی مناسب و تمام عیار نقش بسزایی در تحقق این مهم دارد.

وی افزود: اگر جامعه اسلامی بتواند زنان را با الگوی اسلامی تربیت کند، یعنی الگویی زهرایی، الگویی زینبی، زنان بزرگ، زنان با عظمت، زنانی که می‌ توانند دنیا و تاریخی را تحت تأثیر خود قرار دهند، آن زمان زن به مقام شامخ حقیقی خود نائل آمده است.

ججت الاسلام نادعلی زاده ادامه داد: فلسفه گرامیداشت روز زن و مادر مقابله با تبلیغات سوء دشمن و جلوگیری از آسیب ‌ها و خطرات فروپاشی خانواده‌ است و باید در این راه به بهترین نحو قدردان زنان جامعه خود باشیم.

اجرای برنامه نمایشی، مولودی خوانی، سرود، پذیرایی و اهدای جایزه به شرکت کنندگان از دیگر برنامه های جشن میلاد کوثر بود.

انتهای پیام / فیروزبخت

برچسب ها: جشن میلاد کوثر

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا