آیا تمایل دارید در کانال عصر عضو شوید؟

سرویس اجتماعی | کد خبر: ۲۸۲۵۹۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ساعت ۱۲:۳۵
بر اساس آخرین نتایج اعلام شده شورای نگهبان؛

صلاحیت ۶۸ داوطلب انتخابات مجلس از خراسان شمالی تایید شد

رییس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی گفت: شورای نگهبان صلاحیت 68 داوطلب انتخابات مجلس از خراسان شمالی را تایید و 60 را نیز رد صلاحیت اعلام کرد.
صلاحیت ۶۸ داوطلب انتخابات مجلس از خراسان شمالی تایید شد,

صلاحیت 68 داوطلب انتخابات مجلس از خراسان شمالی تایید شد,

 

عابدین عابدی مقدم، رییس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: از خراسان شمالی 140 داوطلب برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

عابدی مقدم اعلام کرد: بر اساس آخرین نتایج اعلام شده شورای نگهبان، از مجموع 140 داوطلب ثبت نام شده در خراسان شمالی برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، صلاحیت 68 داوطلب تایید شد و 60 داوطلب نیز رد صلاحیت شدند همچنین 12 نفر نیز انصراف داده اند..

وی گفت: در حوزه انتخابیه بجنورد که دارای دو کرسی در مجلس است از مجموع 88 داوطلب ثبت نام شده، 37 نفر تایید و 42 داوطلب رد صلاحیت شدند و 9 نیز انصراف دادند.

وی افزود: در حوزه انتخابیه شیروان که دارای یک کرسی در مجلس است از مجموع 26 داوطلب ثبت نام شده، 12 داوطلب تایید صلاحیت و 12 داوطلب رد صلاحیت شده اند و دو نفر نیز انصراف دادند.

رییس هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خراسان شمالی خاطر نشان کرد: در حوزه انتخابیه اسفراین نیز که دارای یک کرسی در مجلس است از مجموع 26 داوطلب ثبت نام شده، 19 داوطلب تایید و شش داوطلب رد صلاحیت شده اند و یک نفر نیز انصراف داد.

عابدی مقدم در خاتمه یادآور شد: شهرستان فاروج در استان خراسان شمالی نیز با شهرستان قوچان در خراسان رضوی به طور مشترک یک کرسی نمایندگی در مجلس دارد.

انتهای پیام/قهرمانی


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر


پایگاه خبری تحلیلی بجنا